Hakkımızda
Modern şehir yaşamında bireylerin seçimlerine ihtiyaçlar yön veriyor. Bistro33 sunduğu lezzetlerden dekorasyonuna, seçtiği lokasyondan hizmet kalietsine, kent insanının tüm ihtiyaçları düşünülerek tasarlandı.
Bistro33
Erenköy’ün gözde noktalarından birinde yer alan Bistro33, şıklığı ve lezzeti buluşturan bir mekan olarak İstanbul’un gastronomi sahnesinde kendine sağlam bir yer edinmiştir. Her detayında özenle tasarlanmış olan bu mekan, konuklarına unutulmaz bir deneyim sunmaya hazırdır.
Usta şeflerin elinden çıkan özenli yemekler, Bistro33’ü diğerlerinden ayıran en belirgin özelliklerden biridir. Kişiye özel olarak hazırlanan yemekler, taze malzemelerle buluşur ve her lokmada damaklarda unutulmaz bir tat bırakır. Mekanın geniş yelpazede sunulan ürünleri, zengin lezzetler arayan herkesi cezbetmekte; her damak zevkine hitap eden özenli pişirme teknikleriyle hazırlanmış yemekler, konuklarına gastronomi dünyasının zirvesinde bir deneyim sunmaktadır.
Bistro33, sadece lezzetleriyle değil, aynı zamanda iç tasarımıyla da göz doldurur. Her detayında incelikle düşünülmüş dekorasyonuyla mekan, konuklarına şıklığı ve rahatlığı aynı anda sunar. Alkol servisiyle de dikkat çeken Bistro33, sizlere hitap eden bir atmosferde, herkesi özel hissettiren bir hizmet sunar. Mekan içerisinde sunulan şık servisler ise deneyimi tamamlar ve her misafiri kendilerini özel hissettirir.
Bistro33, İstanbul’un gastronomi haritasında kendine sağlam bir yer edinmiş, şık ve lezzetli bir mekan olarak konuklarını ağırlamak için sabırsızlıkla beklemektedir. Siz de bu unutulmaz deneyimi yaşamak için Bistro33’e davetlisiniz.
usta şeflerin elinden
taze hazırlanan ürünler
özenli pişirme
şık servis şekli
geniş yelpaze